Zanechte nám Vaší emailovou adresu a my Vám budeme posílat novinky
Při rýmách a kašli skvělý pomocník. Esence z tymiánu, máty, eukalyptu a borovice pomáhají volně dýchat při nachlazeních, stimulují pokožku a dodávají potřebnou energii.
Přestože je stárnutí přirozené, děláme vše pro to, abychom přibývající léta co nejlépe zamaskovali. Ze začátku nám může pomoci i běžná kosmetika a líčidla, ale v případě, že se ráno při pohledu do zrcadla lekáme vlastního obrazu, je na čase zvážit i další možnosti. Je to znamení, že krém z drogerie už zkrátka nestačí.
Procento lidí s citlivou pletí u nás jednoznačně narůstá a některá data mluví dokonce až o 80 % populace s citlivou pletí. Mezi nejčastější projevy podrážděné a přecitlivělé pokožky patří zarudlé tváře, červené skvrny, pocity pálení, zarudnutí, pnutí, pupínky, šupinky či pocit suché pokožky a dokonce i rozšířené žilky. Přestože nás citlivá pokožka umí pořádně potrápit, odborníci řadí tento problém mezi kosmetické záležitosti, nikoli do medicínských diagnóz.
Chřipku vyvolává virus přenášený vzduchem, který se usídluje na sliznici dýchacích cest. Napadá buňky sliznice, které se rozpadají a imunitní systém je oslaben asi na dva týdny. Zhruba tolik času potřebuje sliznice dýchacích cest na regeneraci. Vir se těle množí velmi rychle a už po několika hodinách ho máme v organismu dvojnásobné množství. Co dělat, když to na nás přijde?
Blahodárné vlastnosti Aloe vera znají lidé po celém světě a zmiňují se především její účinky na zdraví či celkovou prospěšnost organizmu. V nedávno publikované klinické studii vědecký team prokázal významný vliv Aloe vera na krásu a svěžest pokožky se znatelným efektem potlačení vrásek a současně zlepšení kvality pleti. Proč? Aloe podporuje tvorbu kolagenu v pokožce, zvyšuje její elasticitu, zmírňuje podráždění ...
Pravděpodobně nejznámější výrobek značky Just. Co obsahuje a jak ho správně používat? Dle oficiálních informací uváděných výrobcem obsahuje éterické oleje u eukalyptu, máty zahradní, pomeranče, citronu, borovice, lemongrass, heřmánku, fenyklu, kajeputu, muškátu, meduňky, ženšenu, rozmarýnu, vanilky, růže, kopru, jalovce, levandule, šalvěje, kmínu, skořice, libavky, kosatce, bazalky, celeru, myrhy, estragonu, anýzovce, hřebíčku, benzoinu. Jde prý o starou recepturu bylinkářů. Široké spektrum bylin nabízí různé možnosti využití.