Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Obchod s vlasovou kozmetikou SR
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Informace o vlasech a jejich problémech
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Vše nejen o kráse
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Luxusní péče pro vaše vlasy
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Námořnická trička

IMEDEEN man-age-ment™

IMEDEEN man-age-ment™
IMEDEEN man-age-ment™
Doplněk stravy. IMEDEEN man-age-ment™( pro muže) představuje snadný a účinný způsob péče o pokožku celého těla ve formě tablet.
Výrobce: Ferrosan International
Obsah: 60 tablet
Dostupnost: Aktuálně nedostupné
Cena: 1790,- Kč
Podrobný popis produktu

Jak a proč pokožka stárne

S postupujícím věkem dochází ke zpomalení přirozených regeneračních procesů obnovy pokožky.  Vzhledem ke ztrátě kolagenu ve spodní vrstvě kůže - dermu se kůže postupně ztenčuje (přibližně o 1% ročně) a pokožka je tak náchylnější k opotřebení a citlivější na vlivy okolního prostředí.  Denní holení navíc poškozuje ochrannou bariéru kůže, což zhoršuje maštění pokožky a její ochranu. A jaké jsou následky? Kůže a pokožka jsou citlivější a hůře hydratované.

Znečištěné ovzduší, stres, kouření, akohol a všudypřítomné UV záření jsou agresory, které vytvářejí volné radikály poškozující pokožku tzv. oxidačním procesem. Tento proces způsobuje poškození hlubší vrstvy kůže - dermu, podpůrné vrstvy pokožky, čímž dochází k předčasnému stárnutí kůže. Tělo má vlastní obranný systém proti volným radikálům, věkem se ale jeho účinnost snižuje, proto potřebuje dodatečný příjem antioxidantů.

Jak IMEDEEN® působí

Doplněk stravy IMEDEEN man-age-ment™ představuje snadný a účinný způsob péče o pokožku celého těla ve formě tablet. Tablety působí uvnitř kůže, v hlubší vrstvě dermis pod pokožkou, tzn. v místě, kde začíná proces stárnutí kůže, později viditelný i na pokožce.

Kůže se skládá z několika vrstev. Svrchní, viditelná vrstva epidermis chrání spodní vrstvy kůže a organismus před vnějším prostředím. V této vrstvě působí tradiční vnější kosmetické prostředky. Hlubší vrstva, dermis, tvoří přibližně 90% tloušťky kůže, obsahuje základní stavební prvky kůže – kolagen, elastin a prvky, které zadržují  v kůži vodu. V této vrstvě působí IMEDEEN®.  Ochranný účinek antioxidantů se zde začne projevovat již 24 hodin po prvním užití. Revitalizační účinek Marine Complex™ je na pokožce viditelný již po 90 dnech užívání přípravku.

S přípravkem IMEDEEN man-age-ment™ můžete zlepšit stav své kůže uvnitř, a tím i pokožky navenek.

Snímky ultrazvuku kůže získané v průběhu roční klinické studie ukazují celkové zlepšení kvality kůže a pokožky již po 3 měsících užívání přípravku IMEDEEN®. Po roce užívání přípravku je patrné další podstané zlepšení. IMEDEEN® zvýšil počet a rovnoměrnost rozvrstvení barevných bodů pod povrchem kůže. Tyto body představují kolagen, elastin a polysacharidy, důležité pro hydrataci kůže umístěné ve vrstvě dermis. Silnější, černá linka na povrchu kůže ukazuje rovněž zlepšenou kvalitu epidermu-pokožky.

IMEDEEN man-age-ment™:

• pomáhá zlepšit kvalitu a strukturu kůže

• omezuje viditelné známky stárnutí pokožky,
jako je snížená hydratace, jemné linky a vrásky

• chrání pokožku před škodlivým UV zářením

• zlepšuje hydrataci pokožky celého těla

Dávkování:

Vše, co potřebujete pro snadný „management“ péče o pokožku jsou 2 tablety IMEDEEN man•age•ment™ denně spolu se sklenicí vody. Účinky se dostavují již
po 90 dnech užívání přípravku. Vaše pokožka bude viditelně hladší a bude vypadat zdravěji díky revitalizaci a posílení  hlubší vrstvy kůže dermis

Originální účinné složení

Exklusivní Marine Complex™ obsahuje látky, které jsou přirozeně obsaženy v hlubší vrstvě kůže dermis, a jsou stavebními kameny kolagenu, elastinu a polysacharidů důležitých pro hydrataci kůže. Tuto vrstvu vyživuje, revitalizuje, a zlepšuje tak i vnější vzhled pokožky.

LycoPhence GS Forte™ je originální mix přírodních antioxidantů extrahovaný z rajčat, zrnek vinných hroznů, vitaminu C a zinku. Tento ochranný komplex pomáhá chránit pokožku před agresívním UV zářením a škodlivými vnějšími vlivy. Vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu.  Zinek stimuluje dělení buněk, hojení kůže a tvorbu pojivových tkání.

Přípravky značky IMEDEEN® jsou vyvíjeny a vyráběny dánskou farmaceutickou společností Ferrosan A/S. Tato společnost vyrábí od roku 1920 inovativní volně prodejné léky, potravní doplňky a zdravotní pomůcky podle různých potřeb svých uživatelů. Přípravky  společnosti Ferrosan jsou v současnosti v prodeji  ve více než 70 zemích celého světa.

Další podobné produkty naleznete v těchto kategoriích:
Potřebujete další informace?
Jméno:
Email:
Váš dotaz:
Ochrana proti spamu. Prosím sečtěte: pět plus sedm =
Medik8 Night Ritual
Vitamin A 50 ml - noční krém
Medik8 Night Ritual Vitamin A 50 ml - noční krém
detail
1270,- Kč

Natur Hair s.r.o. | prodlužování vlasů | prodlužování vlasů | vypadávání vlasů | výkup vlasů | vlasy a jejich prodlémy | vše o kráse | Alterna, Kerastáse, Loreál | vlasová kosmetika | vlasová kozmetika | námořnická móda | kadeřnictví | vlasový vyhledávač | prodloužení vlasů | prodlužování vlasů Natur Hair s.r.o.


google.cz Seo servis Valid XHTML 1.0 Transitional yahoo.com seznam.cz google.com