Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Obchod s vlasovou kozmetikou SR
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Informace o vlasech a jejich problémech
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Vše nejen o kráse
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Luxusní péče pro vaše vlasy
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Námořnická trička

Barnys Kolostrum 30 kapslí - pro podporu imunity

Barnys Kolostrum 30 kapslí - pro podporu imunity
Barnys Kolostrum 30 kapslí - pro podporu imunity
Kolostrum (colostrum) představuje hodnotný zdroj látek, které pomáhají k podpoře imunitního systému u dětí i dospělých. Barny’s Kolostrum jako jediné v ČR garantuje minimálně 30 % imunoglobulinů v jedné kapsli. Doplněk stravy.
Výrobce: Barnys
Obsah: 30 kapslí
Dostupnost: Aktuálně nedostupné
Cena: 315,- Kč
Podrobný popis produktu

Užívání preparátu Barny´s Kolostrum doporučujeme:

  • při oslabení organismu
  • po léčbě antibiotiky
  • u osob s oslabenou obranyschopností
  • při alergii
  • u osob s opakovanými infekcemi horních cest dýchacích
  • podpůrně při průjmu a zánětech trávícího traktu

Kolostrum (mlezivo) je tekutina vylučovaná mléčnou žlázou matky prvních 24-48 hodin po porodu.

Představuje hodnotný zdroj látek, které pomáhají k podpoře imunitního systému. Barny's Kolostrum obsahuje 100% přírodní kravské kolostrum nejvyšší jakosti.

V popředí zájmu odborníků jsou poznatky o bovinním kolostru jako o prostředku mimořádně vhodném pro ochranu dětí a dospělých před nemocemi. Bovinní kolostrum, které je ve srovnání s lidským až 40x bohatší na biologicky aktivní látky je kvalitním zdrojem protilátek IgG, IgA a IgM a celé řady dalších imunostimulačních faktorů. Je zcela bezpečné, ve srovnání s mlékem obsahuje pouze stopové množství laktózy, a proto je dobře snášeno i osobami s laktózovou intolerancí (nesnášenlivostí mléka).

Přínos pro lidské zdraví - účinky:

Barny's Kolostrum představuje vskutku revoluční doplněk výživy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Přirozený zdroj ochranných látek má pro lidský organizmus obrovský význam.

Je vynikajícím prostředkem pro posílení imunitního systému, snížení nemocnosti a zmírnění projevů alergií, především v jarním a podzimním období.

Bovinní kolostrum má velmi příznivý vliv také na trávicí trakt. Využívá se u virových, bakteriálních a parazitárních průjmů. Lze ho doporučit i u zánětů střev,neboť příznivě ovlivňuje průběh zánětlivých změn. Je ideálním doplňkem antibiotické léčby. Snižuje případnou rezistenci (odolnost) bakterií vůči účinku antibiotik a zároveň odstraňuje jejich nežádoucí vliv, spočívající ve vyhubení fyziologické střevní mikroflóry. Velice efektivně totiž podporuje růst bifidobakterií a laktobacilů v trávicím traktu.

Růstové faktory, jež jsou další složkou kolostra, usnadňují hojení ran po operacích a úrazech. Současně mají výrazný pozitivní vliv na potlačení projevů stárnutí, během kterého v organizmu ubývá právě růstových faktorů.

Obsahové látky:

Bovinní kolostrum obsahuje látky stimulující imunitu (imunoglobuliny, cytokiny, laktoferin, specifické protilátky proti bakteriím, kvasinkám, virům), růstové faktory, komplexní spektrum esenciálních a semiesenciálních aminokyselin, vitaminy (A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, kyselinu listovou, kyselinu pantothenovou, biotin, niacin), minerály a stopové prvky (sodík, draslík, vápník, fosfor, hořčík, železo, jód, chrom a další).

Výhody preparátu Barny´s Kolostrum

Barny's Kolostrum obsahuje 100% přírodní kravské kolostrum té nejvyšší dosažitelné jakosti. Kravské kolostrum má ověřený původ, je získáváno výhradně ze speciálně vybíraných, naprosto zdravých krav.Tato skutečnost vylučuje možnost přenosu virových, bakteriálních a dalších chorob, včetně bovinní spongiformní encefalopatie (BSE). Zvířata jsou chována v čistém životním prostředí v souladu se zásadami ekologického zemědělství. Zvířata, ze kterých je kolostrum odebíráno, musí být naprosto zdravá, nesmí jim být podávána antibiotika, hormonální či jiná léčiva. Finální produkt obsahuje přesně definované množství účinných látek (min. 30 % imunoglobulinů v jedné kapsli).

 

Složení (mg)

1 kapsle

denní dávka

Bovinní (hovězí) kolostrum (30% igG)

500 mg

1000 - 2000 mg

 

Dávkování:

Dospělí užívají 1 kapsli 2x denně, v případě obtíží 2 kapsle 2x denně (2 ráno a 2 večer). Děti od 3 let 1 kapsli denně, při obtížích 2 kapsle denně (1 ráno a 1 večer). Užívejte nejlépe nalačno.

Doba užívání:

Podávání kolostra je žádoucí po dobu, po kterou je organizmus vystaven vyššímu riziku vzniku nemoci (období chřipek, viróz). Jeho užívání je vhodné u jedinců s oslabenou imunitou, v průběhu léčby antibiotiky a v průběhu rekonvalescence. Dlouhodobé užívání se nedoporučuje.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nevhodné pro vrcholové sportovce (obsahuje interleukiny-DOPING)

Mohlo by Vás také zajímat:

Tegreen 97® je značkový výtažek antioxidantních katechinů o vysoké koncentraci, které jsou běžně k nalezení v zeleném čaji. Antioxidant bojuje s

Pharmanex Tegreen - Antioxidant 30 cps
Obsah: 30 cps
777,-Kč
Pharmanex Tegreen - Antioxidant 30 cps

Ve starých čínských lékařských textech byla houba Reishi vysoce ceněnou a tradičně byla využívána při různých zdravotních stavech. Produkt ReishiMax

Pharmanex ReishiMax GLp - houba Reishi 60 cps
Obsah: 60 cps
2900,-Kč
Pharmanex ReishiMax GLp - houba Reishi 60 cps

Udržet si zdraví po celý život začíná u správné stravy. Vědecké důkazy, které prokazují přímou souvislost mezi špatnou výživou a degenerativními

Pharmanex LifePak® 60 sáčků
Obsah: 60sáčků
2390,-Kč
Pharmanex LifePak® 60 sáčků

Doplněk stravy s bakterií Lactobacillus fermentum PCC.

Pharmanex PRO-B™
Obsah: 30 cps
1720,-Kč
1810,-Kč
Pharmanex PRO-B™

Chanca Piedra (Phyllanthus nirruri) se vyskytuje v deštných pralesech tropických oblastí obou polokoulí. Jeho původní název Chanca piedra se dá nejlépe

Energy čaj Chanca Piedra
Obsah: 105 g
189,-Kč
Energy čaj Chanca Piedra

IgG Boost® obsahuje patentovaný extrakt Colostrum MTF® společnosti Pharmanex® - kvalitní normovaný výtažek bovinního kolostra, jehož vývoj trval 12

Pharmanex IgG Boost® - Colostrum 120 cps
Obsah: 120 cps   dočasně nedostupné
1890,-Kč
Pharmanex IgG Boost® - Colostrum 120 cps
Další podobné produkty naleznete v těchto kategoriích:
Potřebujete další informace?
Jméno:
Email:
Váš dotaz:
Ochrana proti spamu. Prosím sečtěte: pět plus sedm =
ACTIValoe 500 ml + Avita
PROBIOTIC & FIBER 60 tbl. –
pro dobré trávení, očistu,
regeneraci a podporu imunity
ACTIValoe 500 ml + Avita PROBIOTIC & FIBER 60 tbl. – pro dobré trávení, očistu, regeneraci a podporu imunity
detail
500,- Kč

Natur Hair s.r.o. | prodlužování vlasů | prodlužování vlasů | vypadávání vlasů | výkup vlasů | vlasy a jejich prodlémy | vše o kráse | Alterna, Kerastáse, Loreál | vlasová kosmetika | vlasová kozmetika | námořnická móda | kadeřnictví | vlasový vyhledávač | prodloužení vlasů | prodlužování vlasů Natur Hair s.r.o.


google.cz Seo servis Valid XHTML 1.0 Transitional yahoo.com seznam.cz google.com