Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Obchod s vlasovou kozmetikou SR
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Informace o vlasech a jejich problémech
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Vše nejen o kráse
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Luxusní péče pro vaše vlasy
chlorella, detoxikace, aloe vera, vrásky, žilky v obličeji, celulitida, vypadávání vlasů, just
Námořnická trička

Barnys Kolostrum 30 kapslí - pro podporu imunity

Barnys Kolostrum 30 kapslí - pro podporu imunity
Barnys Kolostrum 30 kapslí - pro podporu imunity
Kolostrum (colostrum) představuje hodnotný zdroj látek, které pomáhají k podpoře imunitního systému u dětí i dospělých. Barny’s Kolostrum jako jediné v ČR garantuje minimálně 30 % imunoglobulinů v jedné kapsli. Doplněk stravy.
Výrobce: Barnys
Obsah: 30 kapslí
Dostupnost: Aktuálně nedostupné
Cena: 315,- Kč
Podrobný popis produktu

Užívání preparátu Barny´s Kolostrum doporučujeme:

  • při oslabení organismu
  • po léčbě antibiotiky
  • u osob s oslabenou obranyschopností
  • při alergii
  • u osob s opakovanými infekcemi horních cest dýchacích
  • podpůrně při průjmu a zánětech trávícího traktu

Kolostrum (mlezivo) je tekutina vylučovaná mléčnou žlázou matky prvních 24-48 hodin po porodu.

Představuje hodnotný zdroj látek, které pomáhají k podpoře imunitního systému. Barny's Kolostrum obsahuje 100% přírodní kravské kolostrum nejvyšší jakosti.

V popředí zájmu odborníků jsou poznatky o bovinním kolostru jako o prostředku mimořádně vhodném pro ochranu dětí a dospělých před nemocemi. Bovinní kolostrum, které je ve srovnání s lidským až 40x bohatší na biologicky aktivní látky je kvalitním zdrojem protilátek IgG, IgA a IgM a celé řady dalších imunostimulačních faktorů. Je zcela bezpečné, ve srovnání s mlékem obsahuje pouze stopové množství laktózy, a proto je dobře snášeno i osobami s laktózovou intolerancí (nesnášenlivostí mléka).

Přínos pro lidské zdraví - účinky:

Barny's Kolostrum představuje vskutku revoluční doplněk výživy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Přirozený zdroj ochranných látek má pro lidský organizmus obrovský význam.

Je vynikajícím prostředkem pro posílení imunitního systému, snížení nemocnosti a zmírnění projevů alergií, především v jarním a podzimním období.

Bovinní kolostrum má velmi příznivý vliv také na trávicí trakt. Využívá se u virových, bakteriálních a parazitárních průjmů. Lze ho doporučit i u zánětů střev,neboť příznivě ovlivňuje průběh zánětlivých změn. Je ideálním doplňkem antibiotické léčby. Snižuje případnou rezistenci (odolnost) bakterií vůči účinku antibiotik a zároveň odstraňuje jejich nežádoucí vliv, spočívající ve vyhubení fyziologické střevní mikroflóry. Velice efektivně totiž podporuje růst bifidobakterií a laktobacilů v trávicím traktu.

Růstové faktory, jež jsou další složkou kolostra, usnadňují hojení ran po operacích a úrazech. Současně mají výrazný pozitivní vliv na potlačení projevů stárnutí, během kterého v organizmu ubývá právě růstových faktorů.

Obsahové látky:

Bovinní kolostrum obsahuje látky stimulující imunitu (imunoglobuliny, cytokiny, laktoferin, specifické protilátky proti bakteriím, kvasinkám, virům), růstové faktory, komplexní spektrum esenciálních a semiesenciálních aminokyselin, vitaminy (A, D, E, C, B1, B2, B6, B12, kyselinu listovou, kyselinu pantothenovou, biotin, niacin), minerály a stopové prvky (sodík, draslík, vápník, fosfor, hořčík, železo, jód, chrom a další).

Výhody preparátu Barny´s Kolostrum

Barny's Kolostrum obsahuje 100% přírodní kravské kolostrum té nejvyšší dosažitelné jakosti. Kravské kolostrum má ověřený původ, je získáváno výhradně ze speciálně vybíraných, naprosto zdravých krav.Tato skutečnost vylučuje možnost přenosu virových, bakteriálních a dalších chorob, včetně bovinní spongiformní encefalopatie (BSE). Zvířata jsou chována v čistém životním prostředí v souladu se zásadami ekologického zemědělství. Zvířata, ze kterých je kolostrum odebíráno, musí být naprosto zdravá, nesmí jim být podávána antibiotika, hormonální či jiná léčiva. Finální produkt obsahuje přesně definované množství účinných látek (min. 30 % imunoglobulinů v jedné kapsli).

 

Složení (mg)

1 kapsle

denní dávka

Bovinní (hovězí) kolostrum (30% igG)

500 mg

1000 - 2000 mg

 

Dávkování:

Dospělí užívají 1 kapsli 2x denně, v případě obtíží 2 kapsle 2x denně (2 ráno a 2 večer). Děti od 3 let 1 kapsli denně, při obtížích 2 kapsle denně (1 ráno a 1 večer). Užívejte nejlépe nalačno.

Doba užívání:

Podávání kolostra je žádoucí po dobu, po kterou je organizmus vystaven vyššímu riziku vzniku nemoci (období chřipek, viróz). Jeho užívání je vhodné u jedinců s oslabenou imunitou, v průběhu léčby antibiotiky a v průběhu rekonvalescence. Dlouhodobé užívání se nedoporučuje.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nevhodné pro vrcholové sportovce (obsahuje interleukiny-DOPING)

Mohlo by Vás také zajímat:

Doplněk stravy s obsahem probiotických bakterií a vlákniny.

Avita PROBIOTIC & FIBER 60 tbl.
Obsah: 60 tbl.
396,-Kč
Avita PROBIOTIC & FIBER 60 tbl.

Magnesium (hořčík) v lipozomální formě s příjemnou příchutí citrusů.

Avita Magnesium Liposomal Plus
NOVINKA
Obsah: 150 ml
795,-Kč
Avita Magnesium Liposomal Plus

Přípravek pro podporu správného trávení s obsahem přírodních složek jako je aloe vera, rostlinné enzymy a zázvor. Doplněk stravy.

Avita ALOE VERA & ENZYMES 60 tbl.
Obsah: 60 tbl.   dočasně nedostupné
396,-Kč
Avita ALOE VERA & ENZYMES 60 tbl.

Nejčistší zdroj vitality pro vaše tělo. Prášek z Neobotanics® ZELENÉHO JEČMENE BIO je vyroben z mladých výhonků, které jsou v raném stádiu růstu

Neobotanics Zelený ječmen BIO 150g EXP 1/2019
NOVINKA
Obsah: 150g (prášek)
250,-Kč
425,-Kč
Neobotanics Zelený ječmen BIO 150g EXP 1/2019

Tegreen 97® je značkový výtažek antioxidantních katechinů o vysoké koncentraci, které jsou běžně k nalezení v zeleném čaji. Antioxidant bojuje s

Pharmanex Tegreen - Antioxidant 120 cps
Obsah: 120 cps
2368,-Kč
3452,-Kč
Pharmanex Tegreen - Antioxidant 120 cps

Tekuté železo + severská borůvka + čistá minerální voda. Blueiron je skvělým zdrojem více vitaminů a stopových prvků.

Avita BLUEIRON 500 ml
NOVINKA
Obsah: 500 ml
481,-Kč
Avita BLUEIRON 500 ml
Další podobné produkty naleznete v těchto kategoriích:
Potřebujete další informace?
Jméno:
Email:
Váš dotaz:
Ochrana proti spamu. Prosím sečtěte: pět plus sedm =
Medik8 Vánoční balíček
CSA Philosophy pro omlazení
pleti
Medik8 Vánoční balíček CSA Philosophy pro omlazení pleti
detail
1890,- Kč

Natur Hair s.r.o. | prodlužování vlasů | prodlužování vlasů | vypadávání vlasů | výkup vlasů | vlasy a jejich prodlémy | vše o kráse | Alterna, Kerastáse, Loreál | vlasová kosmetika | vlasová kozmetika | námořnická móda | kadeřnictví | vlasový vyhledávač | prodloužení vlasů | prodlužování vlasů Natur Hair s.r.o.


google.cz Seo servis Valid XHTML 1.0 Transitional yahoo.com seznam.cz google.com